Цікаві факти про інтернет


1. Технологія, яка лежить в основі павутиння, зародилася в 60-х роках XX століття в технологічному університеті Массачусетса. Першим повідомленням, відправленим по мережі, було слово «LOG». Чому саме це слово? Юзер намагався написати «LOGIN», однак на букві G зв’язок зник.


2. Роком народження павутини можна вважати 1970 рік, так як саме в цьому році було вирішено пов’язати всі мережі світу в одну. На даний момент інтернет є найбільшим архівом світу: в ньому можна знайти все і він доступний кожному.


3. Перша сторінка інтернету, з якою історія і почалася, розташовувалася за адресою «_http: //info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html» і містила інформацію про проект «WorldWideWeb» (так розшифровується абревіатура www). На превеликий жаль, цю сторінку не вдалося зберегти.

4. На даний момент середньостатистичний сайт новин має стільки інформації на своєму сервері, скільки могла вивчити одна людина за все своє життя в 18 столітті.
5. Радіо в свій час було потрібно майже 40 років, щоб привернути увагу 50 мільйонів слухачів, а телебаченню — 13 років. Дивно, але інтернету знадобилося всього 4 роки, щоб їм стали користуватися така ж кількість юзерів.

6. Щодня по інтернету розсилається близько 250 мільярдів листів, 81% з яких складає спам.

7. Кожен 8-й шлюб в Америці, виявляється, укладений завдяки павутині, де і відбувається знайомство майбутньої пари.

8. Піратство в усі часи було великою проблемою. Навіть в нинішні, спокійні часи, вони не пропали. Пірати, у вигляді різноманітних файлообмінників і p2p мереж, — найбільша проблема інтернету, яку на даний момент просто неможливо контролювати. При цьому всьому, основною проблемою інтернету був і залишається тероризм. На сьогоднішній день досвідчений хакер може зробити по павутинню все, навіть зламати банк.
9. Найцікавіший, в теж час, самий дивний гаджет з виходом в павутину — це холодильник з wi-fi.

10. Усмішки — єдине вираження емоцій у всесвітній павутині. Вперше смайл з’явився в 1979 році і виглядав так «-)». Він не зовсім був схожий на обличчя людини, тому пізніше трансформувався в такий вид «:-)».

Немає коментарів:

Дописати коментар